لیفت با نخ

توسط: | برچسب ها: | دیدگاه ها: 0 | آبان ۱۶ام, ۱۳۹۶

لیفت با نخ های مخصوص گرچه روش جدیدی نیست اما در چند سال گذشته جهت کشیدن پوست صورت ،ابروها بیشتر مورد توجه قرار گرفته است،اثر این نخها با توجه به نوع آنها از نظر ماندگاری بسیار متفاوت است.

بهر حال این اثر موقتی بوده با توجه به نوع آن ماندگاری آنها از چند ماه تا چند سال متغیر است.تنها نخی که ماندگاری چند ساله دارد نخ آمریکایی تحت عنوان سیلوئت است قیمت این نخ در مقایسه با انواع دیگر مثل نخهایی که تحت عنوان نخ کره ای بفروش میرسد بیش از پانزده برابر است.ماندگاری نخ آمریکایی بر اساس تحقیقات بعمل آمده بین سه تا پنج سال است.

بنابراین اگر فردی مایل به لیفت با نخ است نباید سراغ نخهای دیگر برود چرا که این نخها چون بسیار ارزان میباشند ماندگاری آنها بسیار کم بوده ودر بیشتر موارد کمتر از یکسال تا شش ماه باعث لیفت میشوند و پس از آن اثر حاصله برگشت خواهد کرد.

بهترین کاربرد نخهای استاندارد جهت لیفت ابرهاست،در سایر قسمتهای صورت چندان رضایت بخش نیست.

هرگز فراموش نشود لیفت با نخ در ناحیه بینی هیچ جایگاهی ندارد و متاسفانه گروهی نا آگاه و طماع فقط بخاطر خالی کردن جیب مردم ،لیفت بینی با نخ انجام میدهند که هم درمان رضایت بخش نیست و هم عوارض متعددی بهمراه دارد این قشر از آناتومی و فیزیولوژی بینی کمترین آطلاع را دارند و همین ناآگاهی و بیسوادی باعث میشود درمانهایی را به بیمار پیشنهاد دهند که جزء درد سر و تخریب بینی عاید دیگری بدنبال نخواهد داشت.

پس نخ در بینی ممنوع.

این روشها یعنی لیفت با نخ هرگز جایگزین روشهای اصلی و اساسی جراحی های لیفتینگ صورت نخواهند شد تنها یک روش ساده و موقت میتوان البته با رعایت تمام جوانب کار از آن بهره برد.در این وادی مراقب رفتارهای غیر اخلاقی و غیر حرفه ای معدودی افراد باشید.گرچه روش ساده و غیر جراحی است اما باید توسط پزشکان آموزش دیده انجام شود.

ارسال پاسخ

Unknown